ODALARIMIZ
ODALARIMIZ

ODALARIMIZ

Ceshme Plus Suit Oda

55 m2 genişliğinde, teraslı odalardır. Terasında 2 şezlong ve oturma grubu, 1 salıncak bulunur. Oda içerisinde de oturma grubu, 1 çift kişilik yatak, duşakabinli banyo, mini bar ve güvenlik kasası mevcuttur.

Meshk Oda

Alaçatı taşı kaplanmış, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte, tamamı deniz manzaralı her biri 30m² olan odalarda saç kurutma makinesi, uydu yayını, TV, klima, minibar, telefon, duşakabin bulunmaktadır.

Meshk Plus Oda

Her biri birbirinden farklı tasarımlı, ferah, konforlu odalar 30m² genişliğindedir. Ahşap mimarisiyle büyüleyen deniz manzaralı odalarda saç kurutma makinesi, uydu yayını, TV, klima, minibar, telefon, duşakabin bulunmaktadır.

Gunesh Oda

35 m2 genişliğindedir. Oda içerisinde 1 çift kişilik yatak bulunmaktadır. Balkonlu ve deniz manzaralı oda içerisinde mini bar ve güvelik kasası mevcuttur.

Gunesh Aile Odası

Çocuklu Aileler için! Güneş aile odaları 2 odalıdır. Bazıları tek oda içinde paravan duvarlı, bazıları da ara kapılıdır. 1 banyolu, balkonlu, deniz manzaralıdır. Kimi odalarda 1 çift kişilik yatak ve 2 ayrı tek kişilik yatak, kimi odalarda da 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak bulunur. Oda içerisinde duşakabinli banyo, mini bar ve güvenlik kasası bulunmaktadır.

Ceshme Oda

Her biri özenle ve zevkle tasarlanmış, geniş bir verandaya ve tüm sahil manzarasına hâkim odalar 45 m²dir.

Deniz Plus Oda

Kaliteli malzemeler, titizlikle düşünülmüş seçkin detaylar ve konaklamanızı kolaylaştıracak sofistike ürünlerle en iyi şekilde tasarlanan odalar 33 m² genişliğindedir. Deniz manzaralı odalarda 1 çift kişilik yatak, duşakabinli banyo, mini bar ve güvenlik kasası mevcuttur.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 232 424 08 71