ODALARIMIZ
ODALARIMIZ

ODALARIMIZ

Ceshme Plus Suit Oda

55 m2 genişliğinde, teraslı odalardır. Terasında 2 şezlong ve oturma grubu, 1 salıncak bulunur. Oda içerisinde de oturma grubu, 1 çift kişilik yatak, duşakabinli banyo, mini bar, güvenlik kasası ve çay kahve seti mevcuttur.

Meshk Oda

Alaçatı taşı kaplanmış, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte, tamamı deniz manzaralı her biri 30m² olan odalarda saç kurutma makinesi, uydu yayını, TV, klima, minibar, telefon, duşakabin bulunmaktadır.

Meshk Plus Oda

Her biri birbirinden farklı tasarımlı, ferah, konforlu odalar 30m² genişliğindedir. Ahşap mimarisiyle büyüleyen deniz manzaralı odalarda saç kurutma makinesi, uydu yayını, TV, klima, minibar, telefon, duşakabin bulunmaktadır.

Gunesh Oda

35 m2 genişliğindedir. Oda içerisinde 1 çift kişilik yatak bulunmaktadır. Balkonlu ve deniz manzaralı oda içerisinde mini bar, kettle, çay-kahve seti ve güvelik kasası mevcuttur.

Gunesh Aile Odası

Çocuklu Aileler için! Güneş aile odaları 2 odalıdır. Bazıları tek oda içinde paravan duvarlı, bazıları da ara kapılıdır. 1 banyolu, balkonlu, deniz manzaralıdır. Kimi odalarda 1 çift kişilik yatak ve 2 ayrı tek kişilik yatak, kimi odalarda da 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak bulunur. Oda içerisinde duşakabinli banyo, mini bar, güvenlik kasası, kettle ve çay-kahve seti bulunmaktadır.

Ceshme Oda

Her biri özenle ve zevkle tasarlanmış, geniş bir verandaya ve tüm sahil manzarasına hâkim odalar 45 m²dir.

Deniz Plus Oda

Kaliteli malzemeler, titizlikle düşünülmüş seçkin detaylar ve konaklamanızı kolaylaştıracak sofistike ürünlerle en iyi şekilde tasarlanan odalar 33 m² genişliğindedir. Deniz manzaralı odalarda 1 çift kişilik yatak, duşakabinli banyo, mini bar, güvenlik kasası ve çay-kahve seti mevcuttur.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 232 424 08 71